By Доника Боримечкова
„Борбата е безмилостно жестока. Борбата както казват, е епична. Аз паднах. Друг ще ме смени и… толкоз. Какво тук значи някаква си личност?!“ Никола Вапцаров, 1942г. Борбата… Позволявам си да започна със този стих на Вапцаров. Днес ще си позволя да пиша от първо лице, единствено число. Защото вярвам, че…
Продължи с четенето Share
